Polievky

Ja osobne rád varím hovädzí vývar s celestínskymi v tlakovom hrnci. Ušetrí to čas, všetko je primerane uvarené a presne viete, kedy ho máte vypnúť

Hovädzí vývar s celestínskymi rezancami

Hovädzí vývar v tlakovom hrnci. Ušetrí to čas, všetko je primerane uvarené a presne viete, kedy ho máte vypnúť.

Chceli by ste si pripraviť dobrý hráškový krém, slaninový chips, krutóny? Bojíte sa, že by stratil svoju farbu ? S týmto receptom sa nemáte, čoho báť.

Hráškový krém, slaninový chips, krutóny

Chceli by ste si pripraviť dobrý hráškový krém? Bojíte sa, že by stratil svoju farbu ? S týmto receptom sa nemusíte báť.

Šošovicová polievka s párkom

Šošovicová polievka s párkom

Už veľa som počul o varení v tlakovom hrnci, o jeho výhodách, ale aj nevýhodách. Podstatné je naučiť sa v ňom variť a je po nevýhode

Keďže my milujeme husté polievky, ktoré nás dokážu zasýtiť, tentokrát padla jasná voľba na hustú kuraciu polievku. Také máme všetci doma najradšej a polievky celkovo varíme často. A to akékoľvek. Už mám teraz veľa nápadov na rôzne, ktoré chcem v budúcnosti pripraviť.

Hustá kuracia polievka

Keďže my milujeme husté polievky, ktoré nás dokážu zasýtiť, tentokrát padla jasná voľba na hustú kuraciu polievku.

Krémová polievka z pečenej tekvice hokkaido jemne pikantnou chuťou je práve to, čo by vás mohlo potešiť v týchto jesenných, uzimených dňoch a vy si ju radi budete pripravovať každý rok.

Krémová polievka z pečenej tekvice hokkaido

Krémová polievka z pečenej tekvice hokkaido jemne pikantnou chuťou.

Mám rád polievky, ktoré ma dokážu zasýtiť a zároveň sú veľmi chutné. Jedna z nich je fazuľová polievka s cestovinou. Tieto husté polievky sú skvelé, jednak sú zaujímavé na prípravu a zároveň sa človek niečo naučí.

Fazuľová polievka s cestovinou

Mám rád polievky, ktoré ma dokážu zasýtiť a zároveň sú veľmi chutné. Jedna z nich je fazuľová polievka s cestovinou.

error: